Salon NUMA

Jsme studio zaměřené na permanentní make-up, kosmetickou péči a Barber & Hair služby. Disponujeme těmi nejnovějšími a nejmodernějšími technikami. Tetování obočí, rtů i linek v dnešní době nabízí neomezené možnosti v každém detailu.

Taková úprava obočí, očních linek i rtů imituje dokonale přirozený efekt, který respektuje tvar i proporce obličeje.

Permanentní make-up

Permanentní make-up

POWDER BROWS

Pudrové obočí je vhodné hlavně pro ty z Vás, které mají rády upravený styl obočí. Pokud si dokreslujete obočí, i když ho máte hustější nebo naopak velmi jemné a řídké a chcete mít definovaný a výraznější tvar, je tento styl pudrového obočí přesně pro Vás. Pokud, ale chcete mít jemně prostínové přirozené obočí, tak je tento styl také pro Vás. S technikou pudrového obočí se dá kouzlit, dle Vašeho přání.

Pokud chcete ráno u zrcadla zkrátit čas na minimum je pro Vás pudrové obočí jasná volba.

Korekce

V ceně není zahrnuta korekce

Výsledek vydrží

2-3 roky

Aplikace trvá

Tři hodiny

• Procedury jako botulotoxin, výplně obličeje, hlavně v oblasti čela a očního okolí, laserové ošetření, atd. si aplikujte minimálně 2 měsíce před aplikací permanentního make-upu nebo 3 měsíce po aplikaci. Každá taková procedura má svůj čas k regeneraci.

 

14 dní před aplikací

•  Se příliš nevystavujte slunci, aby nebyla pokožka spálená

• Netrhejte si a nebarvěte obočí

 

24hodin před aplikací

• Nekonzumujte kávu, energetické nápoje, alkohol

• V případě jakýchkoliv léků se poraďte s lékařem a pokud je možné užijte potřebné léky, až po aplikaci permanentního make-upu, pokožka by mohla zvýšeně krvácet a mohlo by dojít k neuchycení pigmentu

Týden po zákroku

· Obočí je tmavé a výrazné obočí může být po aplikaci začervenalé a mírně oteklé (je to zcela normální, do pár dní to ustoupí)

· Je žádoucí vyhýbat se: slunci, soláriu vodě, bazénu, moři sauně, fitness -celkově nadměrnému pocen

Měsíc po zákroku

Obočí mění svoji intenzitu a barvu cca 5-7týdnů po aplikaci cca po 5ti týdnech po aplikaci se projeví finální podoba (záleží i na věku klientky a kondici kůže, čím je věk klientky vyšší, tím déle trvá proces hojení a vyhojení) je důležité se po celou dobu procesu hojení vyhýbat se slunci a soláriu, chránit si oblast obočí SPF 50. V salóně při aplikaci permanentního make-upu se klientka dozví veškeré detailní informace jak o fázích hojení, tak o následné péči o permanentní make-up.

 

PERMANENTNÍ MAKE-UP JE MOŽNÉ PROVÁDĚT I V LETNÍCH MĚSÍCÍCH, jen je potřeba dodržet pokyny při péči před a po aplikaci.

Korekce je důležitá „kontrolní návštěva“

Na korekci zkontroluji jak se pigment uchytil, jestli se uchytil rovnoměrně a zda je potřeba doladit tvar a doplnit případná prázná místečka.

Někdy je potřeba korekce i 2x, přeci jen je kůže největší orgán na těle, která se neustále obnovuje, takže má velké regenerační procesy.

PERFECT LIPS

Dokonalá technika pro Vaše rty. Jedná se o mikropigmentaci rtů.

Vaše rty budou krásně probarvené, svěží napohled. Odstín si vyberete dle Vašich preferencí. Je možné dosáhnout velmi přirozeného vzhledu, tak i výraznějšího a plnějšího efektu. Zvětšení rtů bude působit jen opticky, tím jak se vyplní prázdná místečka v oblasti kontury, kde se zabarvení přirozeně i věkem vytrácí.

Chcete se cítit stále upravená a přesto nenamalovaná? Tak perfect lips je ta správná volba.

Aplikace je vhodná pro všechny typy pleti.

Aplikace trvá

3hodiny

Výsledek vydrží

2-3 roky 

Korekce

V ceně není zahrnuta korekce

MEZIŘASOVÁ LINKA

Opticky zahustí Vaše řasy. Vypadá velmi přirozeně. 

Je vhodná pro všechny typy pleti.

Aplikace trvá

1,5 – 2 hodiny

Výsledek vydrží

2 roky

Korekce

V ceně není zahrnuta korekce